Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

DLA PRACOWNIKÓW

TO JEST TWÓJ CZAS! ZNAJDŹ PRACĘ!

W świecie, w którym liczy się każda sekunda, wszystko, co możemy zrobić, to w pełni wykorzystać czas, jaki nam udzielono.
  • Wykorzystaj w pełni swój potencjał!
  • Zdobądź najlepszą pracę!
  • Zaufaj najlepszym!

PRACA ZA GRANICĄ OD ZARAZ – JAK APLIKOWAĆ?

Jeśli znalazłeś na naszej stronie ofertę pracy, która Cię interesuje – skontaktuj się z nami klikając „aplikuj” i wypełnij formularz, a Twoja kandydatura zostanie przesłana na naszą skrzynkę rekrutacyjną. To pierwszy krok w stronę naszej współpracy.
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów na temat danej oferty pracy, skontaktuj się z nami, a nasz zespół udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących wybranej przez Ciebie oferty oraz doradzi najlepsze rozwiązania.

POŚREDNICTWO PRACY JOBMARIOPOL - DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Od lat działamy na rynku pośrednictwa pracy. Współpracujemy z zagranicznymi przedsiębiorstwami w zakresie rekrutacji pracowników na tereny Niemiec i Luksemburga. Co ważne, nawiązujemy relacje biznesowe tylko ze sprawdzonymi firmami. Dlatego dajemy Ci pewność, że dbamy o Twoje interesy. Nie jesteś dla nam anonimową osobą. Doceniamy wzajemne, przyjazne relacje. Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania w zakresie wybranej przez Ciebie oferty.

Co istotne, jako pośrednictwo pracy do Niemiec nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów wyjeżdżających do pracy za granicę i korzystających z usług naszego biura.

Najczęściej zadawane pytania

Nasze biuro współpracuje z dużymi firmami oraz jednoosobowymi przedsiębiorstwami, które posiadają swoje oddziały na terenie całych Niemiec. Z uwagi na to posiadamy oferty pracy z różnych regionów tego kraju.

Umowa zawierana jest na ogół z bezpośrednim pracodawcą z terenu Niemiec. Okres zatrudnienia jest uzależniony od każdej z ofert. Szczegółowe dane można uzyskać kontaktując się z naszym biurem.

Na ogół umowy zawierane są na czas nieokreślony.

Warunki zatrudnienia są uzależnione od oferty pracodawcy i kwalifikacji kandydata a następnie przedstawiane kandydatom w trakcie rozmowy telefonicznej.
Po otrzymaniu formularza aplikacyjnego nasz pracownik kontaktuje się z kandydatem w celu przedstawienia wybranej oferty, a następnie osoba kandydata jest przedstawiana pracodawcy i po upływie kilku dni oraz zatwierdzeniu kandydata przez pracodawcę jest on kierowany do pracy.
Dla kandydata usługi pośrednictwa naszego biura są całkowicie bezpłatne.

KLASA I. Jest to klasa przeznaczona przede wszystkim dla osób samotnych, żyjących w pojedynkę. Klasa ta dotyczy także osób, których małżonek lub małżonka mieszka za granicą, a także dla osób, które żyją w separacji ze swoim partnerem. I klasa podatkowa dotyczy również osób owdowiałych, rozwiedzionych, żyjących w konkubinacie a także tych, które nie spełniają wymagań, które dotyczą III albo V klasy podatkowej.

KLASA II. Klasa ta jest przeznaczona dla osób, które samotnie wychowują dziecko (lub dzieci) a także dla tych osób, które wychowują samotnie dzieci na skutek śmierci współmałżonka. W przypadku osób owdowiałych II klasa podatkowa zaczyna obowiązywać od miesiąca, który nastąpił po miesiącu, w który stwierdzono śmierć partnera.

KLASA III. Dotyczy osób, które żyją ze sobą w związku małżeńskim nie będąc w separacji, a także mają nieograniczone prawo podatkowe. Klasa ta przysługuje także osobom, których współmałżonek nie pracuje lub osiąga przychody na bardzo niskim poziomie i dodatkowo należy do V klasy podatkowej.

KLASA IV. Jest to klasa, którą powinni wybierać przede wszystkim małżonkowie, którzy nie są ze sobą w separacji i mają nieograniczone prawo podatkowe. IV klasę powinni wybierać Ci małżonkowie, których przychody są na zbliżonym do siebie poziomie.

KLASA V. Ten rodzaj klasy podatkowej stosuje się w przypadku osób, które mają różne od siebie wysokości przychodów. Klasę tą wybiera się w momencie, kiedy jeden z małżonków należy do III klasy podatkowej i ma wysokie zarobki, natomiast drugi ze współmałżonków ma bardzo niskie dochody. W przypadku osób rozliczające się na zasadach V klasy podatkowej mają obowiązek złożenia rocznej deklaracji podatkowej.

KLASA VI. Klasa ta powstała dla osób, które pobierają wynagrodzenie z kilku źródeł jednocześnie. Jeżeli osoba jest zatrudniona w dwóch lub trzech miejscach, wówczas należy zastosować właśnie tą grupę podatkową. Pracodawca może odmówić pracownikowi zastosowanie VI klasy podatkowej w przypadku, jeżeli ten nie przedstawi mu karty podatkowej.

Źródło: www.zwrotpodatkuniemcy.pl

OPINIE PRACOWNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.