Deprecated: Korzystanie z elementor/widgets/widgets_registered uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.5.0! Zamiast tego użyj elementor/widgets/register. in /home/mariopol/domains/jobmariopol.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5700

Deprecated: Korzystanie z Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.5.0! Zamiast tego użyj register. in /home/mariopol/domains/jobmariopol.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5325
Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

O NAS

JOBMARIOPOL – PROFESJONALNE POŚREDNICTWO PRACY

ŁĄCZYMY LUDZI I MOŻLIWOŚCI PRACY

Dopasowana i atrakcyjna praca dla Ciebie!


CERTYFIKAT


Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Ideą, która przyświeca pracy naszego biura, jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego kandydata, który poszukuje pracy za granicą. Wiemy, jak trudne jest znalezienie właściwej pracy, zapewniającej satysfakcję, z dobrymi warunkami socjalnymi i płacowymi.
Nasze biuro to nie tylko kolejna strona z ofertami pracy, ale miejsce, gdzie bierzemy pod uwagę wszystkie umiejętności i predyspozycje kandydatów, szukając im optymalnej pracy.

NASZA PASJA, TWOJA PRACA!

Dostarczamy ciekawe oferty pracy za granicą.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i współpracę ze sprawdzonymi pracodawcami.

Jesteśmy wiarygodną firmą, która dba o jakość i standardy pracy naszych kandydatów. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

3,000

Otrzymanych aplikacji

110

Zorganizowanych spotkań z pracodawcą

110,000

Przejechanych kilometrów

70

Rozmów telefonicznych dziennie

LUDZIE – NAJWAŻNIEJSZY KAPITAŁ NASZEGO BIURA

Ludzie – najważniejszy kapitał naszego biura

To ludzie sprawiają, że nasza praca jest też pasją, którą możemy nieustannie rozwijać. Doceniamy to i zapraszamy do aplikowania i zapoznawania się z kolejnymi ofertami.

SATYSFAKCJA

NAUKA I ROZWÓJ

To coś, co pozwala iść do przodu i realizować swoje oczekiwania. Dlatego proponujemy Ci szkolenia językowe, które podniosą Twoje kwalifikacje.

SATYSFAKCJA

SATYSFAKCJA

To radość z dobrze wykonanej pracy i zadowolenie z wynagrodzenia, standardów i miejsca pracy. Możesz to mieć razem z nami!