Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

Praca Hodowla Bydła Mlecznego – Niemcy

Opis Stanowiska

• Stanowisko Pracy dla mężczyzn i par,
• Dojenie krów na hali udojowej typu: rybia ość i karuzela,
• Pomoc przy dojeniu (do przyuczenia),
• Dbanie o czystość i higienę doju,
• Karmienie krów i cieląt paszowozami,
• Prace na terenie gospodarstwie i przy uprawie pola,
• Naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego.

Oferujemy

• Pracę zarówno dla fachowców jak i do przyuczenia,
• Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• Zarobki na poziomie 11-14 Euro brutto w zależności od umiejętności,
• Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,
• Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
• Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
• Zakwaterowanie bezpłatne lub częściowo odpłatne zależnie od stanowiska pracy,
• Wyżywienie bezpłatne (w zależności od stanowiska),
• Możliwość zmiany pracodawcy w przypadku niezadowolenia z pracy,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania

• Doświadczenie w zawodzie rolnika w kierunku dojenia krów,
• Dla osób do przyuczenia wymagana podstawowa umiejętność dojenia i chęć do przyuczenia,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie warunek konieczny,
• Prawo jazdy kat. B,T ale nie warunek konieczny(w zależności od stanowiska),
• Pracowitość,samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Informacje

• Kraj: Niemcy
• Czas pracy: Pełny wymiar godzin