Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

Praca Traktorzyści Uprawa Ziemi – Niemcy

Opis Stanowiska

• Transport ciągnikami rolniczymi materiałów rolnych,
• Uprawa ziemi- oranie, gruberowanie, sianie itp.
• Obsługa maszyn rolniczych,
• Konserwacja i drobne naprawy maszyn rolniczych,
• Pomoc na gospodarstwie przy zwierzętach.

Oferujemy

• Pracę zarówno dla fachowców jak i do przyuczenia,
• Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• Zarobki na poziomie 11-14 Euro brutto w zależności od umiejętności,
• Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,
• Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
• Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
• Zakwaterowanie bezpłatne lub częściowo odpłatne zależnie od stanowiska pracy,
• Wyżywienie bezpłatne (w zależności od stanowiska),
• Możliwość zmiany pracodawcy w przypadku niezadowolenia z pracy,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania

• Doświadczenie w zawodzie Traktorzysta-rolnik
• Doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych i uprawie ziemi,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie warunek konieczny,
• Prawo jazdy kat. T lub CE,
• Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Informacje

• Kraj: Niemcy
• Czas pracy: Pełny wymiar godzin

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Praca Traktorzyści Uprawa Ziemi – Niemcy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.