Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

Praca Zbiór Owoców i Warzyw – Niemcy

Opis Stanowiska

• Praca sezonowa w rolnictwie,
• Zbiór warzyw i owoców: szparag, truskawka, malina, ogórek, sałata, jabłko itd.
• Obsługa maszyn do zbioru warzyw,
• Konserwacja i drobne naprawy maszyn rolniczych,
• Inne zlecone prace na gospodarstwie.

Oferujemy

• Inne zlecone prace na gospodarstwie,
• Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• Zarobki na poziomie 11-14 Euro brutto w zależności od umiejętności,
• Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,
• Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
• Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
• Możliwość zmiany pracodawcy w przypadku niezadowolenia z prac,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania

• Doświadczenie w pracach sezonowych w rolnictwie,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych i uprawie ziemi,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie warunek konieczny,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B lub T,
• Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Informacje

• Kraj: Niemcy
• Czas pracy: Pełny wymiar godzin

Kategoria:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Praca Zbiór Owoców i Warzyw – Niemcy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.