Telefon: +48 502 288 623
Mail: biuro@jobmariopol.pl

O PRACODAWCY

DOPASOWANY PRACODAWCA I ATRAKCYJNA PRACA DLA CIEBIE!

Wierzymy w nieograniczony potencjał ludzi, których spotykamy, dlatego pomagamy spełnić im marzenia o ciekawej i stabilnej pracy.
o-pracodawcy-left1

PRACODAWCY NIEMIECCY-POŚREDNICTWO OFERTY PRACY NIEMCY – SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY!

Warto zaufać sprawdzonym pracodawcom!

– Przedsiębiorstwa, do których kierujemy naszych kandydatów są obecne na niemieckim rynku pracy od wielu lat i mają ugruntowaną pozycję w branży pośrednictwa pracy.

– Posiadamy wieloletnie doświadczenie w współpracy rekrutacji i kierowania pracowników do zagranicznych przedsiębiorstw.

– Nawiązujemy relacje biznesowe tylko ze sprawdzonymi firmami  i dajemy Ci pewność, że dbamy o Twoje interesy. 

Wyróżnia nas dbałość o kandydatów

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kandydatów. W procesie rekrutacyjnym bierzemy pod uwagę ich kwalifikacje, możliwości i oczekiwania, dostosowując oferty pracy, warunki zatrudnienia, region pracy i inne cechy.

Dbamy o jakość oferowanych usług, co przekłada się na pełnię satysfakcji naszych klientów. Wielu z nich z powodzeniem do dziś pracuje na terenie Niemiec, kontynuując owocną współpracę z naszym biurem. Dołącz do nich i Ty i rozwijaj się razem z nami!

POŚREDNICTWO PRACY NIEMCY – BEZ JĘZYKA

Jesteśmy agencją, która oferuje pracę także osobom, które nie znają języka niemieckiego. Posiadamy takie oferty, jak np. praca w rolnictwie, praca na budowie i wiele innych, które pozwalają na sezonowe lub dłuższe nawiązanie relacji biznesowych z pracodawcami.

BIURO PRACY ZA GRANICĄ ROLNICTWO/BUDOWNICTWO/TRANSPORT

Współpracujemy  z zaufanymi pracodawcami i posiadamy różnorodne oferty pracy, które na bieżąco poszerzamy i aktualizujemy.

 Z nami możesz zmienić swoją teraźniejszość i spokojnie patrzeć w przyszłość!

Zapewniamy Ci stabilną pracę, dobre warunki płacowe, dające stabilizację i zadowolenie Tobie i Twoim bliskim. Dołącz do nas już dziś!